Let op: Bestellingen na 24 december 14:00 uur worden na 4 januari verstuurd.
Onze fysieke winkel in Elst is op 25-26 december en 1-2 januari gesloten.
Let op: Bestellingen na 24 december 14:00 uur worden na 4 januari verstuurd.
Onze fysieke winkel in Elst is op 25-26 december en 1-2 januari gesloten.
Alles wat wij doen en verkopen is fietsvakantie-gerelateerd.
Even niet presteren. Beginnen, en de rest komt vanzelf op je af.
Misschien wel de grootste rijkdom van een fietsvakantie.
Exped heeft bagagezakken in allerlei soorten en maten. Deze set bestaat uit 4 bagagezakken in verschillende formaten: 3, 5, 8 en 13 liter. De zakken zijn lichtgewicht, waterdicht én hebben een handige oprolsluiting. Daarnaast zijn ze voorzien van een handig handvat aan de basis. De witte coating aan de binnenkant zorgt ervoor dat je makkelijker spulletjes kunt vinden in de zak.
De bagagezakken uit de Versa-serie zijn gemaakt van wat dikker materiaal waardoor ze ietsje zwaarder zijn, maar ook een stukje steviger.
Waterdichte zakken zijn echte ruimtebespaarders en beschermen uw spullen tegen water, stof en insecten. De zakken hebben de bekende oprolsluiting met snelsluiting zodat er geen druppel binnenkomt. Uiteraard is de zak 100% waterdicht.
De bagagezakken zijn minder geschikt voor achterop de fiets in verband met de kwetsbaarheid van het materiaal. Daarvoor raden wij de bagagezakken van Ortlieb aan.
Maat 3L
Maat 5L
Maat 8L
Maat 13L
Uit Zürich komt het Zwitserse Exped. Degelijkheid en zorg voor detail staan altijd op nummer één. Naast de gebruikte topmaterialen natuurlijk. Het is inmiddels dan ook een zeer gerenommeerd buitensportmerk en wij zijn blij dat we het in ons assortiment hebben.
| Totaal gewicht | 175 gram |
|---|---|
| Volume | 3, 5, 8 en 13 l |
| Materiaal | 70D ripstop nylon, PU gecoat |
| Artikelnummer | 705907 |
| EAN / ISBN | 7640277848214 |