Let op: Bestellingen na 24 december 14:00 uur worden na 4 januari verstuurd.
Onze fysieke winkel in Elst is op 25-26 december en 1-2 januari gesloten.
Let op: Bestellingen na 24 december 14:00 uur worden na 4 januari verstuurd.
Onze fysieke winkel in Elst is op 25-26 december en 1-2 januari gesloten.
Alles wat wij doen en verkopen is fietsvakantie-gerelateerd.
Even niet presteren. Beginnen, en de rest komt vanzelf op je af.
Misschien wel de grootste rijkdom van een fietsvakantie.
Cocoon: Travelsheet Insect Shield - Egyptian Cotton
Insectwerende lakenzak
Het Oostenrijkse merk Cocoon heeft oneindig veel lakenzakken. In allerlei materialen, kleuren en afmetingen. We hebben een aantal types voor u geselecteerd, waarbij de criteria de kwaliteit en de betaalbaarheid waren.
Het populaire en gewilde Egyptische katoen is een zeldzamer en technisch betere katoensoort. Het kan fijner gesponnen worden dan het reguliere katoen. Het weefsel is hierdoor nog zachter en lichter dan gewoon katoen en tevens sterker. Naast minder gewicht is ook het pakvolume kleiner dan bij de katoenen lakenzak. Deze is echter al niet zo groot, die stopt u overal makkelijk tussen in uw fietstas. Ook droogt het aanzienlijk sneller dan gewoon katoen. Een mooi compromis tussen regulier katoen en zijde dus. Goede eigenschappen en toch beter betaalbaar dan de zijden variant. Net als de katoenen lakenzak kan ook deze gewoon in de wasmachine op 40 ºC gewassen worden.
Insect Shield
Deze lakenzak beschermt tegen muggen, teken, vlooien, vliegen, midges en mieren dankzij de impregnatie met Insect Shield. Insect Shield is onzichtbaar, geurloos, tast de materiaaleigenschappen van de stof niet aan en, niet onbelangrijk, is velig. De werking gaat tot zo'n 70 wasbeurten mee.
Waarom een lakenzak?
Binnenzakken voor in de slaapzak zijn echt geweldig. Ze werken natuurlijk extra isolerend, de slaapzak blijft schoon en bij warmere nachten slaapt u alleen in de binnenzak, of legt de slaapzak er als een deken overheen. Gaat u geen spijt van krijgen.
Deze travelsheet is geschikt voor de rechthoekige slaapzakken, de zogenaamde dekenmodellen. De lakenzak heeft een opening aan de zijkant met klittenbandsluiting, een vak om uw kussen in te doen en is dubbelgestikt.
Kenmerken
• Gewicht: 260 gram
• Warmteprestatie: +3,9 C
• Afmeting: 210x82cm
• Pakvolume: 16x9 cm
| Artikelnummer | 702109 |
|---|---|
| EAN / ISBN | 799696115036 |